Katalog stron qlweb
Programy partnerskie
Moderowany katalog stron-programy partnerskie. Nasz katalog qlweb jest systematycznie pozycjonowany, zyskujesz więc wartościowy link do swojej strony internetowej... Serdecznie zapraszam do dokonywania wpisów!!!

« Strona Główna / Społeczeństwo / Polonia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:

» Stany Zjednoczone

Serwis w całości poświęcony Polonii w Stanach Zjednoczonych. Wiadomości z Polski, USA i ze świata. Wszystko co każdy Polak za oceanem powinien wiedzieć. Poradniki w kwestiach obywatelstwa, pracy, finansów i wiele innych. Sprawdź jak kupić dom lub w co zainwestować pieniądze. Nie wiesz do której szkoły posłać dziecko lub gdzie najtaniej można zrobić zakupy? Zaloguj się na forum, na którym każdy może podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Możliwość dodawania własnych artykułów i zdjęć.

Stany Zjednoczone

www: http://usa.interia.pl/

:: Stany Zjednoczone | link nie działa/spam?

» kindergeld

Oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji w niemieckiej kasie chorych DAK. Dodatkowo oferujemy pomoc w otrzymaniu niemieckiego zasiłku dla dzieci rodziców pracujących lub prowadzących działalność gospodarczą w Niemczech oraz pomoc przy rozliczeniach rocznych z Niemieckim Urzędem Skarbowym. Oferujemy również kompleksową pomoc w innych sprawach na terenie Niemiec. Zapraszamy Państwa do współpracy. Możemy pomóc przy: rejestracji działalności gospodarczej, rejestracji spółek niemieckich, odzyskaniu odszkodowania w wyniku wypadków drogowych, załatwianiu wszelkich spraw urzędowych itp. Wszystkie te formalności załatwiamy sprawnie, szybko i tanio.

kindergeld

www: http://www.niemcy24.info.pl/

:: kindergeld | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed


Wpisów: 72716 Podkategorii:  4929 qlWeb modified by jachu